| MyToXicRoMaNcE a întrebat:

Buna
Niste filme FOARTE DE GROAZA(Foarte HORROR)? Gen, sa nu mai dorm noaptea?
multumesc! dau Funda!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Cabin In The Woods (2013),Texas Chainsaw 3D (2013),Wrong Turn (seria), Cabin Fever 1 și 2 (2002/2009 ), Inbred (2011),Insidious 1 și 2 (2010/2013),Oculus (2013),Nothing Left To Fear (2013),The Quiet Ones (2014),Haunted (Dark House 2014), The Unborn (2009), Case 39 (2009),Martyrs (2008),Sinister (2012),The Woman In Black (2012),Ghost Of Goodnight Lane (2014),Stage Fright (2014)

| Alëxąndŕą a răspuns (pentru faramatania):

Sincer ce ai enumerat tu acolo sunt porcari de 3 lei, in afara de "Case 39" laughing)

| faramatania a răspuns (pentru Alëxąndŕą):

Sincer,învață să scrii corect (de 3 lei e gramatica ta) și apoi nu ți-a cerut nimeni părerea/comentariu de prisos.

8 răspunsuri:
| Alëxąndŕą a răspuns:

Fratilor, incetati dracu cu "The grudge", e o porcarie si in plus TOTI l-au vazut.

Pai...

1."The conjouring".
2."Evil Dead".
3."The exorcist"
4."Camera 1408"
5. "13 fantome".
6."Carrie"
7."Aflet Live"
8."Echo"
9."Dark water"
10."Darkness"
11."Drag me to hell"
12."Case 39"

Hmmm, sunt multe care le-au vazut, dar insa putine care mi-au placut...

| Alëxąndŕą a răspuns:

"Le-am vazut"*

| MissxD a răspuns:

The Exorcist (1973)

| JessJessie a răspuns:

The grudge 3

| BoomBoomPow a răspuns:

Paranormal activity ai vazut?
Nu stiu dar mie mi-a dat ceva fiori laughing

| Surducan_Marin_1981 a răspuns:

Cannibal Holocaust, Piranha 3D, The Midnight Meat Train, The Final Destination, Saw, Guinea Pig series, Hostel, Borderland, Audition, Wolf Creek, Captivity, Martyr