| bogdangfw a întrebat:

Buna nu gasesc un raspuns la o intrebare

din naruti shippuden sasuke se intoarce in orasu frunzei?
sakura il iubeste mai mult pe sasuke decat pe naruto?

Răspuns Câştigător
| annahandball a răspuns:

Sasuke nu se intoarce in sat pentru ca este consumat de ura din cauza adevarului despre clanul Uchiha! Acum este un membru Akatsuki cautat international pentru a fi ucis! Numai Naruto mai vrea sa il salveze. Sakura inca il iubeste pe Sasuke, dar nu cred ca la modul de iubit momentan pentru a incercat chiar sa il omare. A si app seria dc nu te uiti la Naruto Shippuden sub in ro pe www.anime.kage.ro?

1 răspuns:
| 1ce a răspuns:

Nu, Sasuke nu se mai intoarce, se antreneaza pana ajunge sa-l omoare pe fretele sau.Sakura nu-l iubeste pe Naruto la modul la care te referi tu, ei se iubesc, reciproc, ca frati!