| Ionute2018 a întrebat:

Buna,o intrebare cat se poate de serioasa:In ce program a fost animat desenul Naruto? Sau daca stie cineva ce program iti trebuie sa creezi genul de Manga? Conceput si la Naruto.Sau genul de programe care iti ofera pachete cu elemente grafice si cu personaje deja facute, si tu doar sa le pui in miscare etc.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bunica69 a răspuns:

Nu e un program anume, se fac manual (se deseneaza de mana) fiecare frame, care puse impreuna formeaza miscarea.
https://www.youtube.com/watch?v=KvimRY6Z4pY

1 răspuns: