| elenaai a întrebat:

O prietena mi-a povestit mai demult un film pe care l-a vazut si parea foarte interesant, insa nu isi mai amintea titlul acestuia. Era vorba despre un grup de fete, una dintre ele avea un iubit care o inselase si au hotarat sa-i faca acestuia o farsa, pentru. a-l speria. S-a intalnit cu acesta si sa facut ca moare, iar el s-a speriat foarte tare si a omorat-o de-a binela. Acum prietenele incearca s-a se razbune pentru. moartea fetei. Poate parea ciudat la inceput, dar sunt foarte curioasa cum se numeste.

Răspuns Câştigător
| BlackCoffe a răspuns:

AA e misto filmul laughing Sorority Row 2009. Primesc Funda?batting eyelashes