| deny1695 a întrebat:

Caut de zile intregi un film in care a jucat Natalie Portman cand era mica. Familia ii moare, iar un criminal in serie va avea grija de ea, si o va ajuta sa se razbune pe banda de mafioti care i-a omorat familia.Stie cineva cum se numeste? Multumesc mult!straight face

Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

Leon :) Unu dintre favoritele mele

mai multe detalii aici : http://www.imdb.com/title/tt0110413/

3 răspunsuri:
| NuDauFunda a răspuns:

E si printre preferatele mele.
Probabil cel mai bun rol jucat vreodata de un actor minor intr-un film.

| aumih16 a răspuns:

A jucat in multe filme ea! cauta pe google natalie portman movies! si gasesti sigur! lista! cu filmele ei! a jucat in multe filme printre care: v de la vendetta sau atacul martienilor dar avea doar 15 ani atunci! cand a jucat! sunt multe acum ea are 38 de ani! etc!

| aumih16 a răspuns:

Oricum si-a facut ea un loc deosebit printre vedete! alaturi de keira knightley si anne hathaway! alte actrite deosebite!