| Téo_Théodora_1996 a întrebat:

O sa dau o descriere a unui film si daca i se pare cuiva cunoscut, va rog sa ma anuntati!
Filmul este in spaniola si este despre o tanara care lucreaza la un magazin alaturi de o prietena la un stand ( cred ca era un stand de bauturi, iar ele faceau promotie). In timp ce mergea spre munca si traversa strada, un barbat foarte bogat era foarte aproape sa o loveasca cu masina. El apoi isi cere scuze si merge dupa ea la magazin si ii spune ca vrea sa o scoata in oras pentru a-l ierta. Ea accepta si se intalnesc apoi devin iubiti. Cu timpul ea merge cu el la petreceri extravagante, iar el de fiecare data ii pune droguri in paharul cu bautura. Nu mai stiu ce se intampla exact in tot filmul pentru ca l-am vazut acum 2 ani, dar la FINAL merg din nou la o petrecere si el ii pune foarte mult drog in bautura, iar mai apoi o violeaza multi barbati adusi de el. Ea merge la doctor si afla ca este gravida, dar are si HIV si decide sa se sinucida. Filmul se incheie cu acel barbat citind scrisoarea pe care ea i-a lasat-o inainte sa se sinucida.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Decadencia (2015)
http://imgur.com/a/6i6em