| METALL2000 a întrebat:

Buna pe ce data apare twilight breking down partea 2? Si daca puteti sa imi spuneti pe scurt cam ce se va intampla love strucklove strucklove struckbig grin

Răspuns Câştigător
| iInfinityDarkness a răspuns:

Twilight breaking dawn 2 apare pe 16 noiembrei 2012
După ce Bella este transformată în vampir de către Edward cu scopul de a-i fi salvată viaţa, noi probleme şi noi legături amoroase apar din pricina lui Renesmee, fetiţa jumătate om, jumătate vampir. Bella descoperă noi puteri şi dă o nouă definiţie vampirilor nou-născuţi,…Dupa ce renesmee(fetita belei creste surprinzator de repede jacob se indragosteste de ea, ceea ce e ironic pentru ca in prima parte voia sa o omoare.2.Aflata la vanatoare, Irina o tanara fata introdusa in lumea vampirismului o vede pe fetita impreuna cu bella si edwart, irina crezand ca e vampir intreg(ceea ce e interzis in lumea vampirismului se duce sa anunte familia volturi care vine sa se confrunte cu familia cullen, familia cullen aduna vampiri din toata lumea pentru a se proteja, dar si pe bella noul vampir care este foarte puternic. Odata ce familia volturi isi da seama ca fetita bellei e pe jumatate vampir se intoarce acasa(familia volturi)si o ucid pe irina pentru ca i-a informat gresit. Sfarsit. fUNDA?

7 răspunsuri:
| StewartCassie a răspuns:

Buna.
Apare pe 18 noiembrie anul acesta, la cinematografe. Daca ai fost atenta la sfarsitul primei parti Breaking Dawn, Bella se transforma in vampir. Reneesme va creste foarte rapid si se va indragosti de Jason. Dupa aceea vin Volturi dupa Reneesme sau ceva de genul si toata familia Cullen vor sari in apararea ei.
Este si pe youtube triller happy

| iInfinityDarkness a răspuns (pentru StewartCassie):

Eu cred ca il cheama Jacob,laughing

| StewartCassie a răspuns (pentru iInfinityDarkness):

Scuze, am uitat laughing. Toate partile le-am vazut prin decembrie anul trecut, iar de atunci nu m-am mai uitat. O mai fost si la TV dar nu m-am uitat big grin.

| iInfinityDarkness a răspuns:

Pe 16 noiembrie.Si bella nu moare.Are nevoie de 72 de ore ca sa se finalizeze transformarea ei in vampir.Ca si in prima parte Jacob nu o sa o omoare pe fetita.Cand s-a uitat in ochii ei s-a induiosat.Renesmme creste destul de repede si Jacob se indragosteste de ea sfarsit funda
/

| DushulRece a răspuns:

Mor toti

| iInfinityDarkness a răspuns (pentru DushulRece):

Eee la dracu mor toti.Nu moare nimeni in afara de Irina, mica paracioasa