| Idcjustidk a întrebat:

Bună, pentru cei care citesc mangaui, recomandați-mi câteva de tipul yaoi (am citit deja killing stalking, Back to school, Bj alex și înca vreo 3-4.
Prefer să aibă o poveste interesantă

2 răspunsuri:
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Buna! Eu nu citesc manga, dar am vazut 3 anime-uri YAOI, daca te intereseaza sa le privesti, sunt frumoase parerea mea, si au si o poveste interesanta.
-Junjou Romantica
-Sekaiichi Hatsukoi
-Dakaretai Otoko Ichii Odosarete Imasu
Vizionare Placuta! Sper sa iti placa.

| Justme1997 a răspuns:

Given, ubime no etranger, ten count, doukyuusei, tight rope, yarichin *** bu, raising a bat
Recomand si: banana fish, no. 6 (nu sunt explicite sau foarte romantice dar au personaje principale gay si o poveste super)