| Idcjustidk a întrebat:

Bună, eu citesc manga si am rămas în până, am nevoie urgent de recomandări.
Imi plac mangaurile cu povesti bune și clare.
Tocmai ce am terminat de citit sweet home care mi-a plăcut la nebunie.(Dacă știți mangauri asemănătoare vă rog să mi recomandați)
Dacă s-ar putea să nu fie mangauri de alea vechi(alea făcute în anii 2000-2005 ceva de genul) pentru că pentru mine sunt foarte greu de citit).
Nu contează ce gen e mangaul(gore, fantasy,yuri,yaoi, romance, etc) trebuie doar să aibă o poveste foarte bună și interesantă.

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Iti recomand The Promised Neverland, povestea este foarte interesanta.

| Justme1997 a răspuns:

Recomand jibaku shounen hanako-kun, noragami, kuroshitsuji (manga inceput in 2006), Bastard. Toate in afara de Bastard încă continuă.