| anonim_4396 a întrebat:

Am citit foarte multe manga yaoi, si as vrea sa incerc sa citesc si manga yuri, ce imi recomandati?
As vrea sa nu aiba prea multe capitole, dar sa fie yuri.
Ma puteti ajuta va rog?
Multumesc anticipat.

12 răspunsuri:
| Ingognito a răspuns:

But. why yaoi

| Mayhem666 a răspuns (pentru Ingognito):

Pentru ca imi place acest gen, si ma apuc sa citesc si yuri, ca sa vad daca imi place. Am mai citit un manga yuri iainte si a fost ok, si ma gandeam sa incerc mai multe.

| Ingognito a răspuns (pentru Mayhem666):

Bine yuri imi place si mie dar yaoi eh.

| WangLouis a răspuns:

Stiu ca nu aici ar trebui sa intreb dar totusi o fac: ce este manga?

| Mayhem666 a răspuns (pentru WangLouis):

Mda...
*Punch myself in my face*
Manga este o carte. Un fel de anime, doar ca este de citit.
Se gasete si online.
Asta e o manga pe care o citesc momentan :
http://www.mangatown.com/manga/360_degrees_material/c013/9.html

| WangLouis a răspuns (pentru Mayhem666):

Ok,multumesc! Acum poti s-o iei si mai usor...

| Mayhem666 a răspuns (pentru WangLouis):

Ok, oricum am stat si am cautat pe net si pana la urma am gasit 4 manga yuri faine pe care o sa le citesc, nu mai am nevoie de ajutor acum.
Puteam sa imi gasesc singur, dar voiam sa vad ce recomandari imi pot da cei care au citit astfel de manga.

| Bogdan2304 a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu chiar sunt si imagin manga nu doar cartia

Si ador poza

| Mayhem666 a răspuns (pentru Bogdan2304):

Huh? La ce te referi cu prima fraza, ca nu am inteles-o?

| Bogdan2304 a răspuns (pentru Mayhem666):

Sunt caractere manga/imagini poze

| Mayhem666 a răspuns (pentru Bogdan2304):

Tot nu inteleg ce legatura are asta cu intrebarea pusa de mine.
Eu intrebam de manga yuri (girl love), nu de personaje numite Yuri.

| RainmakerX a răspuns (pentru WangLouis):

Este mai mult o revista extrem de scumpa care apare in foarte multe numere.