| deeablonda23 a întrebat:

Pentru cei care se uita la Pretty little liars credeti ca Melisa are vreo legatura cu A? Si mai am o intrebare legata de carti: Stiti cumva cand apare volumul 5 dn seria de 8 carti Micutele mincinoase? Ofer fundita raspunsului care contine si data cand va aprea al 5-lea volum.

1 răspuns:
| DomnişoaraClannad a răspuns:

Nimeni nu stie sigur, presupun ca va aparea luna aceasta, pentru informatii poti intra pe :http://www.ledabooks.ro/index.php, iar cu revista bravo vor da niste volume satelit pe care sigur ai vrea sa tii le achizitionezi.