| florentina_9904 a întrebat:

Buna pentru cine a vazut serialul Lost..stiti ce se intampla in ultimul sezon?

2 răspunsuri:
| OhGodWhy a răspuns:

Mai bine te uiti tu decat sa-ti zica cineva

| faramatania a răspuns:

Serialul Lost ar mai avea și un așa zis sez.7 ce conține niște episoade speciale din sezoanele anterioare.Interesant sau poate nu, depinde cum ai apreciat acest serial.Eu l-am apreciat ca fiind unul de excepție.Le poți revedea + epilogul(The New Man In Charge)și pe care îl găsești numai în acest sezon 7(are 11 min)și doar pentru atăt chiar nu trebuie povestit, ci trebuie văzut. Dacă acest ultim episod nu îl poți vedea pe vplay, îl poți găsi atunci și pe Youtube.