| GoguGog a întrebat:

Cei care ati vazut serialul Arrow sa imi spuneti va rog daca merita sau nu, daca sunt interesante toate sezoanete sau daca devine din ce in ce mai prost cu fiecare sezon?
Vreau sa ma apuc de un serial mai lung si inca ma gandesc daca sa fie Arrow. (Daca nu, ma uit la Lost)

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

La inceput e super-interesant, dar o cam dau in lalaiala la un moment dat si m-am lasat pe parcurs...

| Sn4k3 a răspuns:

Clar mai bine te uiti la Lost.

| JicaContra a răspuns:

Este interesant, am vazut cateva episoade
insa e suspans si paranoia continua, asa ca m-am lasat
iar dupa ceva vreme a ajuns la mine o scene cu doua heroine pe aceeasi motoreta... cred ca sunt scumpe rau motoretele alea de nu si-au permis decat una big grin

| ALeXzK1 a răspuns:

Serialul este plin de actiune si suspans eu zic ca merita urmarit.