| floriilegale a întrebat:

happy pentru. fanii serialului iubiri secrete credeti ca Irina este insarcinata?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ruxandra1 a răspuns:

Buna! eu zic ca Irina nu este insarcinata,cred ca Diana face acea fata doar sa o sperie! Apoi arata in secventze testul de sarcina ca il gaseste fosta menajera, dar dupa perioada in care expira timpul testului, numai este valabil...O zi frumoasa!

2 răspunsuri:
| myhaelutzza a răspuns:

Eu cred ca dabig grin

| VanillaBl a răspuns:

Nu stiu nu m-am uitat saptamana trecuta crying o sa caut episoadele pe net. Ce s-a mai intamplat? sad