| sasha1265 a întrebat:

Pentru fanii The Vampire Diaries. Cand vor fi Damon si Elena impreuna? Si ce credeti ca se va intampla dupa ultimul episod din sezoul 2? Ramane Stefan de partea lui Klaus? FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| marymartvd a răspuns:

Cand vor fi Elena si Damon impreuna? nimeni nu stie, decat scriitoriilaughing. Sincer din cate am auzit se pare ca sarutul dintre cei 2( Elena si Damon) va fi interpretat din mai multe persepctive: Damon, Elena si relatia Damon Elena Stefan.
Cat despre Stefan si calatoria sa cu Klaus...producatorii spun ca este o legatura intre familia Salvatore si originali insa o vom afla in sezonul 3, la fel cum vom afla si de ce Klaus l-a ales pe Stefan.
Eu cred ca Damon impreuna cu Elena vor gasi locul unde se afla trupurile familiei de originali(Mistic Fals, dupa cum am vazut atunci cand Klaus l-a pus alaturi de ceilalti membri ai familiei sale si pe Elijah, si inca nu plecase din oras) si cu ajutorul lor il vor distrge pe Klaus astfel eliberandu-l pe Stefan.
fundita:d?

5 răspunsuri:
| LauraMB a răspuns:

Eu cred ca stefan isi respecta cuvantul si pleaca cu klaus si cred ca va fi mai rau de atat ca odata ce a baut atat sange de om e greu sa fie la fel ca inainte cred ca vom avea parte pe un bad stefanbig grin
Si bineinteles nici damon nici elena nu il vor lasa pe mainile lui klaus deci pleaca impreuna dupa el cred ca va fi chiar fain sezonul 3 pacat ca avem atat de asteptat pana aparesad

| Lexii a răspuns:

In ultimul episod din sezoul 2 Elena l-a pupat pe Damon(pe buze).
Stefan a plecat impreuna cu Klaus pentru a putea salva viata lui Damon care fusese muscat de Tyler.
In sezonul 3 probabil Damon si Elena il vor cauta pe Stefan dar s-ar putea ca el sa nu mai fie acelasi om, dar poate dragostea dintre Elena si Stefan va invinge si Stefan va deveni din nou cum era inainte insa pentru asta probabil ca Klaus trebuie sa moara.
pup:*.

| BAPHOMET a răspuns:

Eu cred ca ramane cu Damon si chiar vreau sa ramana cu el parca o ube mai mult si sufera ca e cu stefan...

| amyvampir a răspuns:

Eu cred ca elena ar trebui sa ramana cu damon deoarece el o iubeste mai mult.din cate am auzit in timp ce incearca sal recupereze pe stefan elena si damon se indragostesc mai mult
eu zic ca ar trebui sa asteptam sez 3 ca sa vedem

| BAPHOMET a răspuns:

Stefan e schimbat si nu prea o mai iubeste pe elena sau nu o arata a devenit rau chiar sadic oricum si a pierdut dreptul de a mai fi cu ea damon in schimb merita happy