| alexandra2859 a întrebat:

sa zicem ca ar fi ultimul episod din the vampire diaries si damon ar muri si elena ar ramane cu stefan, var placea? care ar fi cuplurile ideale pentru sfarsit?

13 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Nu, nu mi-ar placea ca Damon sa moara pentru ca as vrea ca el sa ramana impreuna cu Elena.

| Amelya02 a răspuns:

In niciun caz nu mi-ar placea!
Elena se potriveste cu Damon, si cu el ar trebui sa fie, altfel nu va mai avea niciun farmec.parerea mea.

| T3uu a răspuns:

Ideal ar fi damon si elena si klaus cu caroline sunt asa draguti
stiai ca in viata reala ian (damon) este cu nina(elena) :X:X:X:X

| alexandra2859 explică (pentru T3uu):

Da,am aflat si eu ca sunt impreunalove strucksi mam bucurat foarte mult

| asdfghh a răspuns:

Salut. nu e nevoie sa moara damon fiindca eu stiu ca elena il iubeste pe stefan si stefan pe eleana. ei si asa la ura in preuna o sa fie.

| alexandra2859 explică (pentru asdfghh):

Never say never. daca o sa ramana elena cu prostul de stefan o sa fie cel mai prost serial tvd.

| asdfghh a răspuns (pentru alexandra2859):

Da de ce zici asa mie imi place foarte dara perechea lor! le sta foarte bine in preuna...

| alexandra2859 explică (pentru asdfghh):

Auzi dar tu nu sti sa scrii? de ce faci atatea greseli?

| alexandra2859 explică (pentru asdfghh):

Parerea ta dar majoritate oamenilor le plac mai mult damon dupa ce stefan sa purtat ca un bou in ultimele episoade(scuze ca folosesc cuvinte urate).

| Pierce_Katherine_1997 a răspuns:

Sincer,mie mi-ar placea ca Elena sa ramana cu Stefan dar in niciun caz Damon sa moara deoarece serialul n-ar mai fi asa de frumos:X:X:X dar in schimb mi-ar place ca Elena sa fie si cu Damon.e foarte greu de hotarat.ambele cupluri sunt la fel e frumoase.adica Stefan e asa romantic si sensibil iar Damon e asa salbatic si frumos e fooarte greu de ales:X:X:X

| Pierce_Katherine_1997 a răspuns:

Sincer,e foarte greu de ales mie mi-ar placea ca Elena sa ramana cu Stefan dar si cu Damon e incredibil de greu sa alegi...dar in niciun caz Damon sa moara. daca moare Damon. moare si TVD...

| alexandra2859 explică (pentru Pierce_Katherine_1997):

Da asa m-am gandit si eu ca o sa moara daca moare damon.in schimb eu mi-as dori sa ramana cu damon pantru ca nu stiu mam obisnuit cu ellaughingasa ca in episodul 14 si 15 din sez.3 nu m-am uitat pentru ca am vazut ca se apropie de el dar pana la urma cu stefan a fost prima data asa ca s-ar putea sa ramana cu elhappy.