| daniela1997 a întrebat:

poate cineva sa-mi scrie citeva exemple de seriale cu adolescenti, perioada liceului... FUNDA

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Un serial frumos este Being Human dar si Hellcats, Skins sunt frumose.

| faramatania a răspuns:

Gossip Girl
The O.C.
Hellcats
Skins
Awkward
Pretty Little Liars

| presus a răspuns:

Salut!
Pai celebrul serial " The Vampire Diaries " si " Teen Wolf ". Exista si putina groaza in amandoua, dar eu unul le ador!
Sper ca te-am ajutat, bafta!

| Alisse a răspuns:

Skins happy

| Chiperi_Iulian_1998 a răspuns:

Juranalul unu pusti cel mai tare (Ps nu este serial dar are mai multe parti)

| justmesara a răspuns:

Awkward
the carrie diaries
modern family
switched at birth
the lying game (cred ca s a anulat dar mie nu mi pare rau ca m am uitat chiar daca s a anulat pentru ca actorii sunt foarte buni si e un film f frumos)
si nu in ultimul rand pretty little liars