| Parkmin a întrebat:

Va rog sa imi spuneti exemple de seriale anime romance(hightschool)ceva pentru adolescenti. DAU fundita

Răspuns Câştigător
| MrsDraculescu a răspuns:

Sunt foarte multe anime'uri bune de urmarit uite cateva exemple
Toradora!
Bleach
Nana
Karin
Kilari
Fullmetal alchemist / brotherwood
Clannad
Sper sa-ti placawinking

6 răspunsuri:
| SMTHING a răspuns:

Camp rock

camp rock2

Twilight

New moon

A cinderella story

Starstruck

Raise your voice

| SMTHING a răspuns:

mda.ms pentru stupid:p nha poti sa dai si acu unu :p

| maddy0212 a răspuns:

Nana(my fave) si Paradise Kiss

| Parkmin explică:

Anime romace ceva in genul Itazura Na Kiss ...adica ca se indragosteste de cel mai popular baiat din liceu. Urgent sunt in pana de Anime... Fundita la care zice cece mai multe!

| Mara15 a răspuns:

Romance? Adica cu subtitrare in romana? Incearca NANA sau Romeo si Julieta(varianta anime).happy

| Mara15 a răspuns:

@Tinkey Bleach e preferatul meu.winking