| anonim_4396 a întrebat:

Premiera cărui film o aşteptaţi nerăbdători?

23 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"Twilight Saga Breaking Dawn"

| Dumnezău a răspuns:

Pana pe 29 iunie am asteptat ca pe ghimpi Transformers: Dark of The Moon, si cred ca s-a meritat asteptarea.Deocamdata nu prea mai am ce sa astept cu atata nerabdare,Harry Potter nu ma dispera asa tare, deci, cred ca Bad Teacher cu Cameron Diaz.

| RockLover94 a răspuns:

Harry Potter:X

| iuli a răspuns:

Harry Potter and the Deathly Hallows part 2
Premiera a fost ieri si s-a tinut la Londra, dar abia astept sa apara la cinema(15.07).

| geolovesedward a răspuns:

Harry Potter and deathly hallows part 2 pentru. ca nu am citit cartea si nu stiu cum se termina.Twilight Breaking down mai putin.Stiu deja la ce sa ma astept happy

| unknownn a răspuns:

"Dezvirginarea lui Bella"

| TraficDeMentosane a răspuns:

Breaking Dawn happy.

| Piscotel a răspuns:

Harry Potter and the deathly hallows partea a 2a

| Pufos8 a răspuns:

Saga Twilight -Breaking Down(Saga Amurg- Zori de zi) Premiera e pe 18 noiembrie

| king4aday a răspuns:

Grave Encounters

| Shery a răspuns:

Harry Potter si Breaking Dawn. Dar mai mult Harry Potter, abia astept sa vad cum o sa faca ecranizarea epilogului love struck

| Abandoned3 a răspuns:

Normal că ultimul Harry Potter. Duceți-vă la cinema să-l vedeți pentru că nu veți regreta, chiar și dacă voi credeți că nu prea vă place sau n-ați gustat acest fenomen, dar chiar vă va impresiona ultimul film! Are o poveste epică de top! Actori, decoruri, sunet, muzică, efecte la greu...umor, de toate!

| IceCube a răspuns:

Scary Movie 5. Abia astept :X

| Ally99 a răspuns:

The Twilight Saga: Breaking Dawn apare pe 18 noiembrie

| PanteraRozz a răspuns:

Pai. The Twilight Saga : Breaking Down big grin

| rockmantic a răspuns:

Bad teacher.LOL.Breaking Dawn.

| misteralexutzu a răspuns:

Harry Potter si Talismanele mortii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The twilight saga breaking dawn :X:X:X wai abia il astept day dreaming
Tu?smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Harry Potter, cu siguranta! E ultimul film! Si va fi fenomenal! Niciun alt film de anul asta nu se va compara cu HP7 partea 2!

| Alberto6H a răspuns:

Sinucide-ma big grinimi place ca e cu Cheloo laughing

| Tibi14 a răspuns:

The seventh son (filmul facut dupa cartea ucenicul vraciului

| Andrrraaa a răspuns:

The "Twilight"saga "Breaking Dawn".love struck si Sezonul 3 din "The vampire diaries"love struck