| Andreea_3007 a întrebat:

Puteti sa-mi dati niste sugestii de comedii? Dar sa fie bune la care sa rad cu pofta.

Răspuns Câştigător
| Resource a răspuns:

Home alone 1, 2, 3,Year One,Nacho Libre,Tantalaul si gogomanul,Mincinosul Mincinosilor, Evan Atotputernicul, Va declar sot si...sotie? happy

7 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Scary movie series/american pie series/Ace ventura 1 si 2 (SUNT MORTALE RAU)/Paul/The hangover/Eurotrip si mai stiam dar ma grabesc acum funda? XD

| knnight a răspuns:

American Pie

| BadLuckBryan a răspuns:

Pai...Eurotrip,JUst Married,MArea Mahmurela,SOrocul,SUperHeros Movie, MInori fara insotitori, Dr. DOlittle... sper ca ti'am fost de foloswinking

| piSsuletZ a răspuns:

American Virgin
Dance Flick

| alinutza_4110 a răspuns:

"capcana pentru mos craciun" si "johnny english"

| MiCuLuTsA a răspuns:

Pai am sa iti enumar cateva din care le-am vazut eu.iti spun ca si mie imi plac filmele la care sa rad cu pofta.
1-Not another teen movie-comedie cu adolescenti f faina
2-The 300 spartans-si asta e foarte bun
3-In sexcursie-comedie cu adolescenti
4-euro trip toate partile nu stiu exact cate sunt-tot cu adolescenti
5-american pie toate partile-tot cu adolescenti

eu am vazut o groaza nu imi vin in minte acum dar cred ca de scary movie nu are rost sa iti spun ca sigur le sti sper ca te-am ajutat cu ceva pup cyus

| bogdan_4743 a răspuns:

Comedie de groaza