| ScumpiKxoxo a întrebat:

Ma plictisesc de moarte....si m-am gandit sa ma uit la un film...
Puteti sa imi dati sugestii de filme de dragoste sau niste comedii foarte bune?
Dau funda!;*

3 răspunsuri:
| Louise21 a răspuns:

Eu iti recomand filmul "Lol" cu Miley Cyrus.E un film despre adolescenti dar este chiar frumos. Sper ca te-am ajutat.:*

| ElenaErika a răspuns:

Johnny english 2 sau In time..primul e de comedie iar pe cel "In time"chiar ti 'l recomand. E bestiallove struck. funda?batting eyelashes

| Alexaa009 a răspuns:

Filme de dragoste :
-The wow
-The luky one
Filme comedie:
-Norbit
Funda?smug