| Ochialbastri99999999 a întrebat:

Buna. Referitor la filmele online e întrebarea mea. De ce nu pot sa vad orice film online, unele nu se deschid, ori apare vk, ori eroare. E enervant sa găsești un film bun și sa nu poți să-l vezi. Care o fi cauza?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pentru ca:
- sunt gratis;
- exista probleme cu serverul;
- au reclame;
- nu exista filmul acolo, si doar fac accesari.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai vrei si gratis si bun?

| Frank51 a răspuns:

Apar reclame și erori pentru că site-urile nu sunt ceva profesionist, trebuie să mai insiști cu butonul de pornire și să mai dai refresh. Și eu mai folosesc site-urile astea, chiar dacă calitatea este mai slabă, că pe Netflix sincer am văzut deja tot.

| FanFilme a răspuns:

Pentru ca adminii nu reverifica linkurile filmelor pe site. Incearca https://filmflix.ro iti garantez ca toate filmele online de acolo pot fi vizionate!

| unom12345 a răspuns:

Ai putea să instalezi o extensie adblocker pe browser. Nu blochează tot, dar e decentă.

| Alex34157 a răspuns:

Cel mai bun site de filme si seriale online este https://cinemaflix.one, nu am avut pic de probleme cu asa ceva