| lolita147 a întrebat:

Recent am o probleme foarte enervanta. Deschid YouTube si orice videoclip as selecta, imi apare un cerc care se invarte si putin mai tarziu imi spune ca a avut loc o eroare.
Mi-am curatat memoria cache de vreo zece ori, am dat restart la calculator, tot la fel face. Va rog spuneti-mi ce as putea faca, e enervant la culme!

1 răspuns:
| Atotstiutorul a răspuns:

Cum ai curatat memoria cache?
daca memoria a fost curatata corect atunci e de la net e slab netul
s-ar putea sa fie si calc vechi si atunci de acolo vine problema!