| adela4545 a întrebat:

:-s o intrebare pentru cei care se uita la pariu cu viata, stiti cumva daca dorian(Andrei) se intoarce inapoi in serial:-s? funditapuppy dog eyes

4 răspunsuri:
| PapushaOana a răspuns:

Buna! happy Da. Dorian asa a spus intr-un interviu. Ca fanii lui sa il creada ca el se va intoarce in serial dupa o perioada de timp. In caz ca nu stii, motivul pentru care Dorian a parasit pentru un timp serialul si trupa este din cauza problemelor de sanatate pe care le-a avut in ultimul timp happy Acum mai nou circula vestea ca Dorian se va intoarce, insa nu este nimic sigur, dar noi il credem ca se va intoarce. happy Funda?!

| adela4545 explică (pentru PapushaOana):

Pai din cate am inteles ca cica din episodu de craciun se intoarce :-s acum nu stiu cat de adevarat e

| iulianav a răspuns:

Da se intoarce dar mai tirziu...In schim il inlocueste altcineva...

| Alexandra_Vizitiu_1998 a răspuns:

Hei adela4545 dupa cum am auzit eu se va intoarce insa acum are niste probleme de sanatate...dar va reaparea...cu totii contam pe el