| RoxanaGabriela99 a întrebat:

Buna seara! Acum câțiva ani am văzut un film sau serial (nu mai știu exact ce anume era), dar era in limba japoneza, genul horror cu niște studente cărora li se întâmplau tot felul de lucruri ciudate și majoritatea dintre ele erau omorâte. Îmi aduc aminte o scena când autobuzul cu care mergeau este retezat in 2. Va rog frumos sa ma ajutați, caut acest film și nu-l găsesc deloc. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tag (2015), dar tu sa cauti filmul după titlul original "Riaru onigokko" (2015), pentru a nu face confuzie cu un alt film, cu titlu identic din acelasi an.

https://m.youtube.com/watch?v=FGSOau6ekqM

1 răspuns: