| Ionut_Maric_1994 a întrebat:

Salut colegi, tot caut un film si nu-l gasesc, e genul horror, in film toti se ascund seara in casa, e horror-sf, mai multe nu-mi aduc aminte legate de film, multumesc.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

"Pasarile" lui Alfred Hichcock etc.
Seria de filme "Aliens",

Au lasat nopti de cosmar dupa vizionare.

| Sn4k3 a răspuns:

Daca ai spune si de cine se ascund poate ca ar fi mai usor.

| johnnny123 a răspuns:

"in film toti se ascund seara in casa"

Tocmai ai descris jumătate dintre toate filmele horror făcute vreodată.

| alex495 a răspuns:

Seria the purge. E un film unde in america o zi pe an 24 de ore ai voie sa faci ce vrei ( ucizi, violezi s-a.m.d) si oamenii care nu au treaba se baricadeaza in casa. Filme cu ascuns seara in casa sunt mai multe. Mai aduti aminte detalii

| ibaal a răspuns:

Insuficiente detalii ne dailaughing
la cate filme s-au facut...ar fi prostesc sa ne punem acum sa facem liste daca nu stii ce cauti big grin

| Ionut_Maric_1994 explică (pentru ibaal):

Cum am spu mai multe nu mi amintesc, am intrebat in speranta ca cineva l-a vazut.

| PlutaruGabriel a răspuns:

Harry Poter?