| vampiruP a întrebat:

Bună seara! Am văzut acum ceva timp. Pe diva un film de dragoste și mi ar plăcea sa îl revăd. Era vorba despre un polițist care a fost transferat într un mic oraș, și în același timp este găsit cadavrul unui bărbat în munți! Bărbatul fusese dispărut de mulți ani, familia lui credea ca i-a părăsit, de fapt acesta fusese omorât în timpul unei expediții de către prietenul sau! Polițistul își pune în plan sa afle ce s-a întâmplat cu bărbatul, dar acesta se îndrăgostește de fata lui!
Dacă știe cineva numele va rog!

1 răspuns:
| SmartASS123 a răspuns:

Nu am timp să mă ocup de astfel de trivialități. Vă sugerez să căutați pe internet sau să întrebați la diva sau într-un grup de discuții despre filme. Poate veți găsi acolo cineva care să vă ofere răspunsul pe care îl căutați.