| GuessWho a întrebat:

Am vazut mai dmult un film si nu i-am retinut numele.Deci era vorba despre o femeie care s-a casatorit cu un turc, arab sau ceva d genu. se iubeau foarte mult, aveau si o fetita si s-au hotarat sa se duca in tara lui. atunci cand a ajuns, el s-a lasat influentat de familia sa si a inceput s-o bata pe femeie, sa nu-i mai permita iesirile fara el. pentru a scapa din tara lui, femeia i-a spus fetei ca atunci cand tatal sau o va lua la plimbare sa-l intrebe ce inseamna semnul cutare, etc. intr-un sfarsit femeia ajutata tot de niste turci din aia reuseste sa scape impreuna cu fetita sa. ajunsa in SUA, vede steagul isi face cruce si aici se termina filmulhappy
Funda pentru cine-mi poate spune cum se numeste.multumesc!

Răspuns Câştigător
| pyma a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/......mea-26833/
Cartea este, ca de obicei, mult mai bună decât filmul. Vizionare/lectură placută!

2 răspunsuri:
| addictEd_4372 a răspuns:

Am vazut si eu filmul asta dar nici eu nu stiu cum se numeste...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la ce-ti ajuta sa stii?