| AdelaEmma92 a întrebat:

Cunoaste cineva un film,in care este vorba de o femeie crestina si se indragosteste de un arab iar apoi, ajunsa in tara lui el o bate si ea reuseste sa fuga cu ajutorul altor femei si impreuna cu copilul ei sau ceva de genu.A fost dat pe postul acasa tv acum ceva timp... Funda celui care recunoaste acest film. happyMultumesc!

Răspuns Câştigător
| pyma a răspuns:

Not Without My Daughter (1991)
http://www.cinemagia.ro/......mea-26833/
Cartea e mai bună!

| AdelaEmma92 explică (pentru pyma):

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:XEsti super tare! Am cautat super mult filmul astaa! Heiii multumesc mult de tot!:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X

| pyma a răspuns (pentru AdelaEmma92):

Cu plăcere laughing!

| AdelaEmma92 explică (pentru pyma):

happy