| alexbosdeboss a întrebat:

Am vazut un film in care erau mai multi studenti, dintre care una dintre fete le propune celorlalți sa participe la un experiment pe corpul uman in urma caruia unul dintre ei urma sa moară si apoi sa fie resuscitat in scopul de a putea accesa mai multe functii ale creiului uman. Experientul se dovedește a fi adevarat, iar fiecare student avansează din punct de vedere intelectual, insa dupa un timp mustrarile din trecutul fiecaruia iau forma unei fiinte supranaturale ce au scopul de a omorî fiecare student ce a participat la experiment. Stie cineva?

3 răspunsuri:
| Lovelypeaches100 a răspuns:

Este flatliners din 2017 cred

| Sonia822 a răspuns:

Era unul fff vechi, care incepea asa, si pecare n-am avut puterea sa-l vad pana la sfarsit. Asta acum 20 ani laughing Daca e ala, cred ca e pierdut

| alina2k18 a răspuns (pentru Lovelypeaches100):

Da, asta e, l-am vazut si eu.