| emylian92 a întrebat:

Buna seara.
As dori sa ma apuc de un nou serial.
As dori un serial cu intriga gen Prison Break, Lost, TVD, Heroes.
Adica nu-mi plac serialele gen The Mentalist, CSI in care un episod nu are treaba cu altul.
Astept recomandariwinking

Răspuns Câştigător
| vikinglibrary a răspuns:

Daca ti-a placut: Prison Break, Lost, TVD, Heroes...Atunci sigur o sa-ti placa(o sa le ordonez in ordinea in care mi-au placut mie de la cel mai bun la cel mai slab): 1.Serialul "Supernatural" 2.Serialul "24" 3.Serialul "Dexter" 4. Serialul "Fringe" ....cam astea cred ca ti-ar placea cel mai mult tie, si daca as fi in locul tau as incepe cu Supernatural big grin

5 răspunsuri:
| Becanee a răspuns:

Pretty Little Liars, Gossip Girl, Grey's Anatomy.

| Clauvdgg a răspuns:

Supernatural
Dexter
Grey's Anatomy
True Blood

| alexush a răspuns:

Stargate SG-1, stargate atlantis...mie mi-a placut..foarte rar cand 2 episoade aveau legatura.

| NuCa20 a răspuns:

Dexter, Breaking Bad

| bibee22 a răspuns:

Sex and the city
Grey's Anatomy
Desperate Housewives
Gossip Girl
Californication
2 Broke Girls