| DicuGabi96 a întrebat:

Ce serial bun îmi recomandați?
Am vazut white collar, mentalist, blacklist, lie to me, breaking bad, castle, prison break, lost.
As dori ceva asemanator cu cele de mai sus, multumesc

7 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Sherlock (are ceva asemanari cu The mentalist si Lie to me... oarecum)
Better call Saul (care e un spin off de-al lui Breaking Bad; probabil l-ai vazut, dar mi-am zis sa incerc)
True detective (similar cu blacklist, castle, si white collar).
Siii eu iti mai recomand Peaky blinders, Sons of anarchy si Westworld. Si poate Game of thrones. Asta daca vrei sa incerci ceva nou.

| zăGhost a răspuns:

Narcos, Game of Thrones, Borgias, Black Mirror...

| Endoryus a răspuns:

Vezi Luther. O sa iti placa foarte mult.

| Justme1997 a răspuns:

Sherlock

| KarinaLee6 a răspuns:

Nu știu dacă sunt asemănătoare cu serialele menționate de tine, dar mie mi-au plăcut mult 13 Reasons Why și The Walking Dead.

| MayaBlack13 a răspuns (pentru KarinaLee6):

Haha, ești de-a mea?
Si mie îmi plac mult aceste 2 seriale

| djrex122 a răspuns:

Uită-te la Suflete Trădate

Găsești episoadele în română aici: https://www.dailymotion.com/video/x6sf4y9 sau la tv pe Național tv!

Vreau fundă dacă îți place!