| Andra_3307 a întrebat:

Azi, mi-am amintit de unn serial vechi, era pe Antena 1, din cate-mi aduc aminte.
Era vorba despre o femeie blonda, cu parul scurt, si din ce mai stiu eu,se numa Sharon.
In film, mai aparea o femeie batrana, blonda si rea, care avea o papusa, un baiat, cu parul blond si breton, cu obrajii umflati, cu niste manusi albe pe manute, si "baiatul-papusa" devenea baiat adevarat cand vroia batrana aia.
Tare mult as vrea sa-mi spuneti filmul, atat m-am chinuit, si am cautat pe Google, si nu am gasit nimic.
Va multumesc!happy

3 răspunsuri:
| supermarketuldefilme a răspuns:

Nu cumva te referi la serialul PASSIONS care a fost difuzat pe TVR1 sau National?

| MariaMirabell a răspuns:

Cred ca te referi la filmul, Papusa Chucki.
Daca il ceri pe youtube il gasesti. Sper ca nu ma insel.

| Andra_3307 explică (pentru MariaMirabell):

Nu...ala e nu e serial, dar multumescbig grin:*