| fdfddffddfdf a întrebat:

Întrebarea aceasta se adresează exclusiv fetelor: Ați *lucra* într-un bordel din străinătate dacă pentru asta ați câștiga foarte mulți bani și ați duce o viață luxoasă?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe scurt le intreabi cate din ele ar deveni prostituate

| fdfddffddfdf explică (pentru suntserios):

Depinde ce înțelegi tu prin prostituată...Personal, consider că ar trebui să fie scos termenul asta definitiv deoarece este prea nepotrivit și învechit și înlocuit cu *femeie independentă*, așa mi s-ar părea mult mai ok.

| suntserios a răspuns (pentru fdfddffddfdf):

Femeia independenta cu adevarat e aia care foloseste doar vibratoare

| minrest a răspuns:

Ce viata luxoasa duc prostituatele? Ia zi, obsedat scarbos. Pui intrebari ca sa iti gasesti motive sa injosesti femeile, jegosule. Daca mama ta a strans de o rochie, nu trebuie sa generalizezi.

| sweetangels a răspuns (pentru minrest):

rolling on the floor bravo. Probabil se referea la alea de la capatos!

| Namaparissia a răspuns:

In niciun caz.

| AmiPotan a răspuns:

Nu frate gandeste-te ca totusi e vorba de sex adica.Ar fi traumatizant pentru mine si cred ca asa e si pentru ele