| KiMO a întrebat:

Ieri a aparut Scream 4 si stiu ca este putin cam repede, dar au aparut subtitrari in romana? Am incercat sa caut dar nu gasesc. Vreau sa-l urmaresc maine seara, asa ca un raspuns rapid nu strica. big grin

2 răspunsuri:
| ƒℓυχ a răspuns:

Http://subtitrari.regielive.ro/scream_4-17002.html aici e subtitrarea in romana. Descarc-o si bag-o cu mouseul in film si daca nu esti sigur ca aceasta este subtitrarea dai Open with- Notepad sau Wordpad si vezi dialogurile. :) Funda?

| Evenesy a răspuns:

>_< Scz, nu a aparut inca subtitrat in romana. Momentan daca vrei poti sa il vezi in engleza pana o sa se sinchiseasca cineva sa-l traduca si pe net :))
un link bun: http://www.novamov.com/player.php?v=xdevl2ajnt8km
fundA :>?