| Ensiferum a întrebat:

imi poate spune cineva ceva filme sadice cu :crime live, mult sange, maltratari, mutilari etc.?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Hostel (seria), Odishon (Audition 1999), American Mary (2012),Neighbor (2009),I Spit On Your Grave (seria), Big Bad Wolves (2013),Ritual (2012)

7 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

The Human Centipede, toate partile, bafta!

| Ensiferum explică (pentru RB26DETT):

Le-am vazut, merci!

| Sn4k3 a răspuns:

Saw seria

| Legion7X a răspuns:

Untraceable 2008 -Crime online gen crimă
Seven 1995 - nota 8.6 gen crimă, thriller.

Cele mai bune sunt cele mai vechi apoi după 2015, 2016, 2017, a început cu horror niște tâmpenii înlocuind filmele bune de calitate.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Trag in avatarul tău laughing. Intra pe Bestgore, real e mai frumos decat un film amărât. Sau cauta filme de tip snuff.

| Kogaion a răspuns:

Intra pe Deep Web si gasesti acolo tot ce vreilaughing)