| george155 a întrebat:

Buna seara happy ma puteti ajuta si pe mine cu niste filme horror de calitate? happy

Răspuns Câştigător
| drbear a răspuns:

Nu iti voi da nume de filme ca sunt foarte multe...DAR. Iti spun cum sa cauti. Intra pe google si scrie "Best horror movies 2010 (sau 2009, 2008, 2007,etc) si vei gasi zeci de liste de 5-10-20 de filme ordonate de cei care le-au scris pe blogul lor in functie de calitatea filmului. Apoi, intri pe www.imdb.com,si scrii numele filmului care ti s-a parut interesant si daca nota lui pe imdb e peste 6, atunci ai un film bun de vazut!, bafta! Eu asa fac mereu si nu m-a dezamagit niciodata metoda asta!

4 răspunsuri:
| Akuryo a răspuns:

The grudge:1, 2,3
Silent Hill
666:The child
Frankenstein (1931)
Dincolo de tenebre

| baal24 a răspuns:

Rosemary's Baby, The Ninth Gate, Evil Dead, Cannibal Holocaust, Angel Heart, The Exorcist, Skeleton Key