| TAzOVsKY a întrebat:

Pe voi care film v-a impresionat cel mai mult? Imi plac filmele cu adolescenti, cele cu actiune, mister gen "O calatorie spre centrul Pamantului" sau "Taken". Doresc niste sugestii. Multumesc!

2 răspunsuri:
| sspyddy a răspuns:

Journey 2: The Mysterious Island (este un fel de continuare a filmului calatorie spre centu pamantului )
Project x
Sex Drive
College (2008)
Geek Charming
mai multe aici :D http://www.cinemarx.ro/tag/filme-cu-adolescenti/

| MasKatUl a răspuns:

Iti sugerez sa vizionezi o serie gen " The ghost rider" sau American pie". Mie mi-au placut.