| GiorgianaGiorgi a întrebat:

Buna seara TPU! Am vazut un donghua foarte tare, este prima data cand urmaresc asa ceva, Mo Dao Zu Si, se numeste.Pentru cei care ati vazut acest donghua, mai stiti si altele asemanatoare? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Tian Guan Ci Fu a fost foarte asemanator. Si Ling Qi se aseamana putin, dar nu a fost chiar atat de bun.

| GiorgianaGiorgi explică (pentru DoarBogdan):

Multumesc pentru raspuns.O sa le urmaresc, mi-a placut maxim acest donghua incat mi-am schimbat si poza de profil, l-am pus pe domnul patriarh Wei Wuxian laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru GiorgianaGiorgi):

Am observat laughing