| eek a întrebat:

Deci m a chinuit melodia asta vreo 4 zile la rand ca nu stiam cum se cheama si cine o canta.pana am vazut o pe vh1... dar tot nu stiam cum se numeste.pentru ca nu am prins clipul de la inceput. si intr un final am ajuns si pe acasa si am aflat cum se cheama. voi de parere aveti de ea?
http://www.youtube.com/watch?v=JmoGEhv9Amk&feature=fvst
eu de fiecare data cand gasesc o melodie noua.de obicei urmaresc music for the masses pe vh1.muzica foarte buna.asa.sa revin la idee.deci de fiecare data cand gasesc o piese noua.care imi place o ascult pana la epuizare.in sensul ca .pana ma plictisesc definitiv de ea...si o invat pe derost:D voi cum procedati;))

6 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Aha...asta era melodia "misteroasa"!
cea din promo-ul anatomia lui grey!?
si eu la fel procedez...pana cand ma satur, si dupa aceea nu mai prezinta interes!
dar problema este ca nu ma "satur" repede!
eu de exemplu acum ascult ...pana la epuizare ...cu spui tu...melodia asta:
http://www.youtube.com/watch?v=cBL3bTStwM8

sper sa-ti placa!

| eek explică:

@andrutza .nu nu e melodia din dr. house.aia n am imi gasit o tonguetongue

| pam_pam a răspuns:

Uhm, e chiar draguta melodia! De cand am intrat pe link dau intr-una repeat si o s-o downloadez in cateva minute! De fel, ascult o melodie o saptamana, doua, poate chiar o luna, zilnic, pana ma plictisesc amarnic de ea, pana chiar mi se face sila, incat mai am placerea s-o ascult abia dupa luni bune, sau chiar ani. De fel, nu suport oamenii care asculta melodii care erau hituri acum mai mult de o vara-doua-trei. Mi-as dori sa-mi placa melodiile ca in prima zi, dar din pacate, exista plictiseala.

| 61n4 a răspuns:

La fel...se pare ca semanambatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoasa melodia.
La mine: dpinde ce fel de melodie e si in ce stare sunt, daca sunt trista ascult my immortal.
De obicei o ascult vreo 2 3 zile, apoi ma plcitisesc de ele.
O noapte placuta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=XMs_d0RxcUU asta e melodia care imi place :X