| llleo a întrebat:

Bună seara, TPU. Că tot veni seara, aș dori niște recomandări. Filme dragoste, dramă, gen Five Feet Apart, Midnight Sun? Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Fault In Our Stars (2014),Now Is Good (2012),Never Let Me Go (2010),A Walk To Remember (2002),Keith (2008),Remember Me (2010),After (2019),The Last Song (2010),If I Stay (2014),The Best Of Me (2014)

2 răspunsuri:
| EmanuelT a răspuns:

A star is born, everything. everything, sub aceeasi stea, a walk to remember, desigur... poate că
Vizionare plăcută!

| comyne a răspuns:

Incearca After