| Asistentul a întrebat:

Buna seara TPU!

O intrebare am si eu pentru voibig grin, sunt un mare fan al serialelor si am cam ramas in pana de seriale, unele le-am terminat altele sunt cu episoadele/sezoanele "la zi".big grin
As vrea sa-mi recomandati niste seriale care vi se par voua bune

Mentionez ca am vazut/inca urmaresc:

Dexter
The Vampire Diaries
The Walking Dead
House M.D
LOST
Breaking Bad
Teen Wolf
Supernatural
Hannibal
The Mentalist
NCIS-urile
CSI-urile
Criminal Minds-urile( laughing) )
Merlin
Grey's Anatomy
Sherlock
Elementary
Ghost Whisperer
True Detective
Common Law
Castle
Lie to Me(pacat ca s-a anulat)
Dracula(si asta anulat din pacate)
Sanctuary
Beauty and the Beast
Haven
Lost Girl
Perception
The Originals
Doctor Who big grin

Cam atatea imi aduc acum aminte, in orice caz va rog sa-mi recomandati cateva seriale [ a se intelege in afara de cele enumerate de mine mai sus laughing)) ]..nu orice prostie de serial, seriale de calitate!

Multumesc anticipat.happy

32 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wire in the Blood (2002)
Bones
Married with children
Midnight call
Devious Maids
The Client List - ai grija ca era inainte un film si anul trecut s-a lansat si serialul.

| LostGirlBbe a răspuns:

Heii,imi dai si mie site-l de la LOST GIRL?