| myHappyDay a întrebat:

Buna seara tuturor! Imi puteti da si mie daca stiti niste exemple de animeuri in romana de genul romantico-comedie? Ca si Lovely Complex, Kimi ni todoke, Toradora sau Kaichou wa maid-sama de exemplu? Va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| Alomateca a răspuns:

Full Metal Panic

1 răspuns:
| Pisicuta_Roxy_1998 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Rosario+Vampire! Este super tare! si in plus razi la el foarte mult si este si de dragoste! Sunt doua sezoana! sezonul 2 se numeste Rosario+Vampire Capu2! sper ca ti-am fost de ajutor!