| RanyMaryStary26122521 a întrebat:

Buna seara! Urmează sa particip la o preselecție pentru un serial. Eu am experiența in teatru, dar nu am mai avut parte de așa ceva pana acum. Am 11 ani și as vrea va rog dacă se poate ceva cu care sa impresionez. Scurt, simplu și la obiect, un monolog sau orice. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| SweetieBabe a răspuns:

Cel mai potrivit ar fi sa iti arati un talent, daca l-ai descoperit deja. Spre exemplu un dans daca stii, un monolog confesiv/adresat care sa te faca sa lacrimezi, dar asta bineinteles depinde si de ce fel de serial e acesta. ^^ Multa bafta la preselectii!

| RanyMaryStary26122521 explică (pentru SweetieBabe):

Mulțumesc mult!????????????

| RanyMaryStary26122521 explică (pentru RanyMaryStary26122521):

Scuze am folosit emoticoane și le-a luat greșit. Mulțumesc mult pentru răspuns!