| jacft a întrebat:

Vreau si eu sa stiu unde pot viziona Esmeralda pe net ( cu subtitrare) eu am tot rascolit net-ul dar nu am gasit nimicsad Multumesc!

4 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Nu ai unde.era subtitrat odata.
http://dstoica.blogspot.com/2011/03/esmeralda-episodul-105-video.html - uitate ce iti apare la player -- acest videoclip a fost inlaturat ca atare... nu mai exista subtitrat in romana decat daca l-ar avea cineva tot pe un privat dar nu cred...

| jacft explică (pentru frikk):

Da am vazutsad sper totusi sa gasesc o solutie. multumesc:*

| Infinity27 a răspuns:

Http://www.telenoveleonline.com/

Sper sa o gasesti aici, pupicei:*:*

| jacft explică (pentru Infinity27):

Din pacate tot fara subtitrare sad oricum multumesc mult.pup:*