| ioana2011 a întrebat:

Buna!
Serialul The Vampire Diaries este unul de nedescris si am auzit ca o sa se opreasca la sezonul 4 episodul 22, este adevarat?
Si as mai avea o intrebare, serialul Teen Wolf am vazut ca are doar 2 sezoane, amandoua cu 12 episoade si am vazut pe net ca sezonul 3 o sa aiba 24 episoade, asa este? si cand o sa apara aceste episoade?
As vrea sa stiu daca The Vampire Diaries se opreste la episodul 22 sezonul 4 si daca sezonul 3 din Teen Wolf o sa aiba 24 episoade si cand o sa apara aceste episoade!?
FUNDAwinkingMultumesc:*:*

Răspuns Câştigător
| MollyA a răspuns:

Nu prea cred ca Copetinschi_Elena_1994 are dreptate pentru ca serialul TVD intr-adevar are o audienta foarte mare comparativ cu alte seriale si nu se va opri la al 4-lea sezon. Plus la asta scria undeva ca actorii si regizorii au un contract de 6 ani cu CW deci, ne putem astepta la minim 6 sezoane, daca nu mai mult deoarece cartile inca se scriu si sunt acum 9 carti (poate chiar 9 sezoane, dar nu sunt sigura; serialul nu prea se potriveste cu cartile) Mai pe scurt cine stie sunt multe birfe pe Internet, dar sper sa ne captiveze in continuare acest serial!

2 răspunsuri:
| Copetinschi_Elena_1994 a răspuns:

The vampire diares chiar se opreste la al 4 sezon fiindca deja povestea se lungeste prea mult si deja multora li se pare plictisitor serialul.in privinta la teen wolf da o sa aiba 24 episoade pentru ca de obicei un sezon al unui film se face de 24 serii, in fine, el apare dupa sarbatorile de iarna happy

| 25Whd a răspuns:

Salut. Pai The Vampire Diaries nu se opreste la sezonul 4. Cu siguranta o sa mai aiba multe sezoane de acum in colo. Si nu se opreste la sezonul 4 pentru ca are audienta prea mare... Si 2 Teen Wolf din cate am citit si eu chiar o sa aiba 24 de episoade in sezonul 3, si am impresia ca incepe prin iuniehappy