| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Buna!
Spuneti-mi niste filme de dreagoste frumoase dar pe care le-ati vazut si stiti cum sunt
Dau funda!
P.S.-sa nu fie cu final trist ca de exemplu Remember me sau A Walk to Remember nu spun ca nu au fost foarte frumoase dar cand sunt finalurile triste numai la ele ma gandesc o saptamana!

Răspuns Câştigător
| puphuletz23 a răspuns:

Buna :* iti zic cateva care am vazut big grin saga Twilight imi place foarte mult abia astept sa apara ultima parte :X Pyaar impossible ii un film indian tare fain,Forgetting Sarah Marshall, Game time, It´s complicated, The hottie and the nottie, 17 Again,Friends with benefits,Ghosts of girlfriends past, I am number four, Knight and Day, The tourist, The notebook. si nu mai tin minte altele sad Vizionare placuta :*

5 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Click -> adam sandler.O poveste de timp, dragoste si viata.

| Diaa1 a răspuns:

The notebook!

| がさいゆの a răspuns:

Cum ti se pare Twilight?
Eu am vazut si citit Twilight si mi s-a parut foarte impresionant

| BaiatDeTreaba87 a răspuns:

A Serbian Movie sau The Human Centipede sunt niste povesti de dragoste exceptionale. Merita vazute impreuna cu familia.

| StamateAndreea2012 a răspuns:

Gajini.Este foarte frumos la inceput este cam de groaza si pe la sfarsit este de dragoste big grin