| victory a întrebat:

Ce filme frumoase dar totodata si triste, adica cu un final nu tocmai fericit cunoasteti?(ex. A walk to remember, Tri metri sopra il cielo )

7 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Drag me to hell,titanic, saw2, cube1, 2,3
sper ca te-am ajutat:*:*

| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

Hachiko, Titanic, le iubesc

| MsGringer a răspuns:

Dar tu ai vazut versiunea noua a filmului Tri metri sopra il cielo din 2010?
Se numeste Tres Metros Sobre El Cielo si e mult mai smechera.http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=g6GsPB-eMK4

| thalyslly a răspuns:

Clar,,the stoning of soraya m

| monstereye a răspuns:

Hachiko, A beautiful mind, Titanic, The Invisible, The speak (sau geva de genu ),

| gepeto99 a răspuns:

Nimic mai bun decat :
Aashiqui 2

| Nadia_6170 a răspuns:

Stiu un film dar e cu pokemon se numeste Lucario and the mystery of Mew daca il incerci sper sa iti placa