| Chøço a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme animatii? :d Funda cele mai multe si cele mai bune.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

Anime happy funda happy

| AiEnma97 a răspuns:

Alea de la Disney sunt cele mai frumoase si ai ce invata din ele:
1.Lion King 1, 2, 3
2.The Little Mermaid 1, 2.
3. Tarzan 1, 2
4.Hercules
5.Aristocats
6.Snow White
7. Pocahontas
8.Treasure Planet
9.The Hunchback of Notre Dame 1, 2
10.Ratatouille
11.The Princess and the Frog
Evident, mai e si DreamWorks:
1.Road to El Dorado
2.Sindbad
3.Shrek 1,2, 3,4 (nu prea e animatie, dar mi-a placut prea mult)
Astea mi-au marcat copilaria si le mai vad cu placere si acum happy
Sper ca te-am ajutat happy

| pinguinulzburator a răspuns:

Wall-E,mie imi place foarte mult, Mica Sirena 1/2, Tinckerbell-Secretul aripilor(sau orice alt film cu Clopotica), Spirited Away(foarte interesant,merita vazut), Alice in Tara Minunilor, Brave, Cum sa-ti dresezi Dragonul, Hotel Transilvania....ParaNorman....Mai stiu, dar nu imi vin acum. Sper ca te-am ajutat!