| Likemecool a întrebat:

Buna!
spuneti-mi si mie va rog happy niste filme de >groazahappy sau comedii.
Funda pentru cel mai bun film horror/thriller si cea mai buna comedie.

P. S: Nu vreau scary movie, saw sau final destination. Le'am mai vazutwinking. Dar daca stiti un film gen Final destination va rog spuneti-mil:d.

Răspuns Câştigător
| Miiiiiru a răspuns:

Horror : case 39, 13 fantome, casa de ceara, Grizly, Animalul, jennifer's body, my bloody valentine, vineri 13, si ONE MISSED CALL!:-X

comedii: sexcursie, eurotrip, american pie, big mommas house, date night, wild target, mincinosul mincinosilor.

funda!:-x

1 răspuns:
| βσσblėėŝ a răspuns:

Hey!
comedi:
singur acasa
baby`s day out
printesa indaradnica 1, 2
daddy day care
agent cody bank`s

casa celor 13 fantome
paranormal activity 1, 2
13 hours
mumia
piranha
anaconda=]]

astea le stiu.